Mulier Instituut zoekt topsportcoaches voor onderzoek!

Visie op dopinggebruik in de topsport. Wat is de rol van de coach?

Het Mulier Instituut doet in opdracht van de Dopingautoriteit onderzoek naar de visie van het begeleidingsteam op het gebruik van doping in de topsport en de rol die zij daarin spelen bij het begeleiden van de sporter. De rol van de coach is hierbij onmisbaar. Het Mulier Instituut is daarom op zoek naar coaches of trainers die willen meewerken aan dit onderzoek. Bent je coach of trainer en werk je met professionele topsporters? Dan zijn we benieuwd naar je mening en zouden we je graag uitnodigen voor een eenmalig interview. Het interview zal digitaal plaatsvinden, duurt maximaal een uur en kan plaatsvinden op een moment dat het jou uitkomt. Alle gegevens worden vertrouwelijk behandeld en zijn niet herleidbaar.

Interesse?

Interesse in deelname, of vragen over dit onderzoek? Neem contact op via L.balk@mulierinstituut.nl.